• TurkishEnglishGermany

HEDEF VE POLİTİKAMIZ

Hedefimiz;

Organizasyonda yer alan tüm birimlerin katılımı ve ortak çabası ile müşterimize kalite , fiyat ve hizmet üçgeninde en iyiyi sürekli olarak verebilmektedir.

Politikamız;

  • Faaliyet alanımızda müşteri taleplerini, çağın gelişen teknolojisini, fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alarak sürekli gelişen, güvenilir ve kaliteli ürünler üreten, istikrarla büyüyen ulusal ve uluslararası  pazarda aranılan seçkin bir marka olmak temel politikamızdır. İmalatımız olan mamüllerin satış sonrası desteğini en iyi şekilde sağlamak amacıyla mevcut servis teşkilatımızı arttırmayı, en iyi ve yaygın bir şekilde hizmet vermeyi de  İleriye doğru attığımız her adımda ve bundan sonraki günlerimizde ülkemizde verimliliği arttıracak her alanda, AR-GE departmanımızın çalışmalarıyla yaratıcı ve etkin çalışmalar yapmayı, müşterilerimizin beklentilerine uygun yeni ürünleri piyasaya sunmaya hazırlanıyoruz
  • Çünkü biz biliyoruz ki;
  • Firmamızın gelişimi , müşterilerimize sağladığı kazanç ve fayda ile mümkündür. Üretim teknolojisinin hızlı değiştiği ve teknolojik ürünlerin hızla kitleleştiği günümüzde kalite ve hizmet anlayışımızda her gün gelişmektedir.
  • ÖZMAKSAN çatısı altında oluşan organizasyonumuzla; bugüne kadar tasarımda , üretimde , satış ve sonrası hizmetlerimizde sürekli geliştirmeye çalıştığımız verimliliğimizi ve kalitemizi daha da ileriye götürmek amacı ile tüm teknik donanımımız , deneyimli iş gücümüz , kalite anlayışımız ve AR-GE ağırlıklı çalışmalarımızla , bu birlikteliğin yaratacağı sinerji ile çok daha fazla müşteri memnuniyeti sağlayacağımızı düşünüyoruz.
  • ÖZMAKSAN olarak , ülkemizde ekonomik gelişimin , küreselleşen dünya ekonomisi içinde , gerek kalite gerekse verimlilik açısından rekabet edebilmenin endüstriyel üretimle gerçekleştirileceğine inanıyoruz.
  • Bu inançla gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzla sektörümüzdeki firmaların ve müşterilerimizin takdirini kazanmaya çalışacağız.
03 Ekim 2019 922 okunma